Új hozzászólás Aktív témák

  • Olcsi

    senior tag

    Szép jó estét mindenkinek!
    Immáron 4-5. éve életem szerves részét képezi a sokszor júniustól októberig húzódó allergia... Szerencsére most kb csak 2 hete kezdődött el, viszont olyan hirtelenséggel, hogy alig bírtam felfogni. Már épp azon kezdtem gondolkozni, hogy kezdek kigyógyulni ebből a szenvedésből, de tévedtem. Újra előjött. Allergiás-doktornénivel felírattam a tavalyi gyógyszeremet (ne mondjam, 3ezer ft-ért...meg sem jelentem, csak épp aédesanyámat megkértem, hogy szaladjon be a receptért), kb 2 hete szedem is, de egyelőre nem sok változás történt. A híres-nevezetes telfast 120 mg-t szedem, eddig inkább kevesebb sikerrel.
    Csak reménykedni tudok benne, hogy ez még mindig a gyógyszer "átfutási ideje", és lassan elkezd hatni. Ha nem így lesz, nem tudom mi lesz.
    A minap azt hallottam, hogy a csalán-tea nagyon jó az allergia megelőzésére, érdemes lenne kipróbálni, bár állítólag tényleg csak a megelőzésre jó. Tehát, ha szezon előtt issza az ember rendszeresen kb 1 hónapig, akkor enyhül a dolog. Viszont nem szabad 1 hónapnál hosszabb ideig inni, mert vízhajtó hatású, így hosszú távon nem tesz től jót!
    Ennyi tapasztalatomat tudtam megosztani most itt mindenkivel...remélem lesz ez még jobb is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák