Új hozzászólás Aktív témák

  • old gray

    addikt

    Megtaláltam ezt a topicot is, sajnos én is allergiában szenvedek. Házipor, toll, kutyaször, macskaszőr, éger, tölgy, vadkender (pfff derossz....:( ) allergiát diagnosztizáltak.

    Először Pulmicort-ot írtak fel, később Ventolint.Telfast-ot és Aerius-t. Mindegyiktől szenvedtem, gyógyszer-túlérzékenységem van (rengeteg gyógyszerre érvényes), a Ventolintól pörögtem és magas vérnyomást okozott, a Telfast-tól folyamatosan álmos voltam. Az Aeriust jól tolerálta a szervezetem, de a hatása is gyengébbnek tűnt.

    Sajnos dohányzok, 1éve nem sportolok semmit (kockulok helyette :B ) és semmilyen gyógyszert nem szedek jelenleg, bár a tavasz eljövetelével újra kezdődött a szenvedés, Melóba úgy szoktam érkezni mint aki meg van fázva, orrfolyás, rekedt hang, vörös szem.

    Újból el kell kezdenem szedni a gyógyszereket, azt nem tudom hogy milyen alternatív gyógyszerek, terápiák vannak amiket érdemes kipróbálni. :U

    A homeopátiás készítményekről van v.kinek tapasztalata? :U

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Új hozzászólás Aktív témák