Új hozzászólás Aktív témák

  • Juditta_56

    aktív tag

    Ajánlanék figyelmetekbe egy NEM ajánlott eladót:
    ADDKEY Electronic Store Store No.1052764
    Arról az egyről nem Ők tehetnek, hogy 45 napot töltött a kábel Pudongon, de:
    - "Kedves" Richard lebeszélt az arany színű kábelről, mondván, hogy túl sokáig tartana, mig beszerzik, mert elfogyott (azóta is árulja), van fekete, meg ezüst. Mondtam, jó küldjön ezüstöt (két levélváltás) - rózsaszínt küldött, amit utálok! :Y
    - Szóltam december 25-én, hogy régóta nem mozdul a csomi, nézzen már utána, legyen szíves (fizettem a "gyorsabb" szállításért). Elhajtott, hogy karácsony, meg ünnepek stb.
    - Január 5-én újra ráírtam, akkor többször is leírta, hogy a csomag már Magyarországon van, felhomályosítottam, hogy még Pudongon - minden track oldal azt mutatta - három levélváltás.
    - Ma megjött a kábel, csicsás dobozban, amin egy hang nincs az auto-disconnect funkcióról, persze, kipróbálva, nem is tud ilyet, a teljes feltöltés után is ugyanúgy villog a ledje, mint töltés alatt - majd ki kéne mérnem valahogy.
    Szóval van egy Remax kábelem $6,61-ért, eddig még nem égett le miatta semmi. :F Ha mód van rá, ne rendeljetek Tőlük!

    "You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

Új hozzászólás Aktív témák