Aktív témák

  • soomen

    csendes tag

    van egy Gigabyte GA-f2a85x-d3h alaplapom ebben van egy amd a10 5800k proci meg 8gb ddr3 ram a procit nem tuningolom de általában meleg van a szobámban és ha van idöm akkor szivesen játszok is a gépen kihaSZnálva az igp teljes tudását ezért a gyári proci hütöt lecseréltem egy Cooler Master Hyper evo 212re ami eszméletlenül jól teszi a dolgát csendes és hatásos a gyári proci hütöröl meg levetem a coolert és a kis Gygabites feliratü hütöbrdával szemben álitotam amit sárgával karikáztam be a képen gondolván hamár hütöborda van rajta csak hüteni kell valamit és a plussz légmozgás roszat Biztos nem tesz..az a kis hütöborda amugy picit sütöt elöte de most az szinte hideg a másik gondom ami érdekelne hogy terhelés melLet a proci körül az a 6db kis téglalap alaku izé amit pirosal karikáztam be a képen elég szépen felhevül ha ovatosan rárakom az ujam 3-4mp mulva muszálj levenem mert eszméletlenül süt,öszintén szolva meg is égete picit az ujam azok pontosan mik?mi a nevük?,feladatuk,menyire egéséges az nekik hogy ilyen forrók??esetleg erröl holtudnák böveben tájékozódni,olvasni?(magyarul)esetleg valami hütést azokra érdemes lenne kitalálnom??
    kép:
    http://kepfeltoltes.hu/140216/391d_5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    GIGABYTE-GA-F2A85X-D3H, AMD A10 5800K-HD7660D, CoolerMaster Hyper 212 EVO, Kingston HyperX Predator 2400 MHz C11 2x 4 GB, CHIEFTEC CTG-500-80P 500W, Western Digital WD10EZEX 1TB Caviar Blue, ASUS DRW-24F1ST

  • Winner_hun

    félisten

    válasz soomen #1 üzenetére

    Topiknyitás helyett máskor használd a keresőt és a megfelelő helyen tedd fel a kérdésedet. Ha nem találsz topikot és nyitsz egyet, akkor se KABÁLVA tedd azt.

    Azonnali alaplapos kérdések órája

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • soomen

    csendes tag

    válasz Winner_hun #2 üzenetére

    neharagudjatok most regisztráltam elöször ide,és még nemigazán tudom hogy meek a dolgok,mit ilik mit nem,kicsit elvagyok veszve,edig a gyakori kérdéseken tetem fel a kérdéseim ha volt,de nemigazán tudnak kielégitö választ adni,gondoltam it a profik csak jobba tudják!!ugygogy bocsi mindenkitöl hogy a dolgok közepébe ronditotam,amugy akkor most mit tegyek?ide fogok kapni válaszoka vagy máshogy csináljam?

    GIGABYTE-GA-F2A85X-D3H, AMD A10 5800K-HD7660D, CoolerMaster Hyper 212 EVO, Kingston HyperX Predator 2400 MHz C11 2x 4 GB, CHIEFTEC CTG-500-80P 500W, Western Digital WD10EZEX 1TB Caviar Blue, ASUS DRW-24F1ST

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz soomen #3 üzenetére

    A linkelt topikban tedd fel a kérdésed légy szíves.

    #nincsbennetarcsi

Aktív témák