Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    válasz sptkyle #9355 üzenetére

    Bakker szerkesztés közben lejárt a szerkesztési idő.

    Amugy hétvégén volt egy jo sztori. VIP-s meccs (tehát az ellenfél aránylag 1 kupacban hozza a védett személyt), csapattársék mondják, hogy kontakt van itt és itt. Futunk oda tűzpárommal. Út, végén egy kanyar, kétoldalt árok. Bekészülünk, szépen befekszek az árokba, 249-es bipodja kicsap, letámaszt, célratart. Csapattársak kanyarból befordulva taktikus visszavonilást hajtanak végre (értsd.: rohannak mint állat a túlerő elől:D) Reagálva a szitura szépen kitérnek a tűzvonalból, mögöttük feltünik az ellenfél néhány játékosa. Bingó, tiszta célpont. Elsütő billentyűhöz ragasztom az ujjam, a fegyver iszonyat kerregésbe kezd... ám ezen kívül nem igen történik semmi. Ellenfél hálisten megrettent a nagy csattogástól, és vetődött egy nagyot a susnyásba. Rövid mókolás, hogy mi lehet a baj.. igen, kifogyott a tár. :DD :DD A kör előtt nem ellenőriztem. Szitkozódás, és fejem a földbe verése után kénytelen voltam kiállni.

    Tanulság: Mindegy hogy 70-es vagy 3000-es tárral játszol, sose felejtsd el ellenőrizni, hogy tele van e játék kezdése előtt. :C

    @StoneBridge Én nem. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák