Új hozzászólás Aktív témák

  • stefanitsr

    senior tag

    válasz rainmen #9293 üzenetére

    Én azt bírom mikor az átlag fps matyi fogja magát, megvesz újonnan egy akármilyen fegyvert, de jellemzően boyi m4-est.

    A korábban említett dolgok szerint nem lesz ugye túlzottan erős, de ha jól választ 370 fps-t lőni fogja az meg untig elég, némelyiknek a hopup kamrája is egészen használható és nem is feltétlen kell cserélni, jó ahogy van. Én egy évet lenyomtam a CA M120-as tuningos (~SP110) A&K M4-esemmel (370-380 fps volt, de észveszejtően pontos, imádtam), gyakorlatilag minden helyzet megoldható volt vele.

    A közelmúlt két történése. Hív egy haverom hogy bevállalom e XY fegyverét péntek-szombatról vasárnapi játékra mert megállt neki. Hát, az ember megvette újonnan a fegyvert, és AZONNAL nekiállt szétszedni, majd tuningolni de olyan szinten, hogy pl a v2 gearboxban futó vezetékelés szétszedéskor a box mögött ment el a markolatba, a hézagolást mint olyat nem ismerte (szektor keréknek vagy 1,5 mm oldalirányú játéka volt (!!!)) teflonszalag hegyek mindenhol. Tetejébe a tűzkapcsolója csak egy bizonyos ponton érintkezett, előbbre nyilván nem, azon túlhúzva pediglen szintén nem. Összeraktam neki vasárnapra, megmértem, mondom a benne levő cuccokkal 380 fps. Tudod mit mondott ? "CSAK ?"

    A másik, volt nálam egy m4 mindenféle cuccokkal, szintén boyi, szintén ilyen m4sd. A srác érzéssel rátolta a crane stockot a tube-ra, de olyannyira érzéssel, hogy elnyírta a vezetékelést, de ez még önmagában nem lett volna para, ha a lehántolt vezetékek miatt rövidre zárt akksit észreveszi. Persze az akksi megfikkant. Behozza, hogy "letettem azt ez lett" Átforrasztottam a csatit, vezetékelést lejavítottam azt visszadtam a fegyvert.

    Látom második látogatásom alkalmával a boltban, a srác bőszen válogat rugót, dugattyút (!!), csapágyat, miegymást. Mondom, jé, akksit vettél ? Büszkén mutatja a firefox crane akksit. Ofkorz, mondom jó, de minek a rugó meg a többi ? Hát mert akkor 430 plusz lesz mert ő olvasta tudja, stb, épp csak ki nem röhögött. Mondom jólvan (Mondtam azt is hogy 370 most, és szerencsésen kifogta mert boyikhoz képest igencsak és meglepően pontos, nem kellene bántani), Tomi épp kiment egy cigarettával, letarháltam mert akkoriban igen jólesett, és el is felejtettem a dolgot - csak lazán félvállról megemlítettem, hogy a gyerek magára rántja a harcibrével teli fedél nélküli rekeszt a kétméteres polcról...

    Nem telik bele egy hét a boltban fogad a doboz atomjaira szedett m4sd-vel. Mondom ok, összerakom, de HOL VANNAK A GYÁRI alkatrészek ? Azok nincsenek meg ezekkel kell összetákolnom... Mondom jól van. Belementek a "válogatott" dolgok, kemény 300 FPS... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Új hozzászólás Aktív témák