Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz TauDragon #633 üzenetére

    Persze, nyilván neked is igazad van. Mint tudjuk nincs olyan gyár a világon (még Japánban sem), ahonnan ne kerülnének ki selejtes darabok, de szerintem, ha az embernek szerencséje van és nem egy ilyet fog ki, akkor rendeltetésszerű használat mellett egy TM pisztoly sokáig szolgálja gazdáját.
    Nyilván nem célszerű szélsőséges időjárási körülmények között használni a fegyvert, nem célszerű red gas-t tölteni bele, nem célszerű a földre hajigálni, falhoz csapkodni... sorolhatnám.

    Én alig 30k-ért jutottam a pisztolyhoz (mindenestül), ami szerintem már korrekt ár. Természetesen én sem kértem garit, mert véleményem szerint nincs értelme. Ha eltörik a szán, úgyis arra fognák majd, hogy túl van a pisztoly a garantált 3.000 lövésen, és innentől kezdve nincs miről beszélni. Most őszintén, 3.000 lövés az micsoda? Van olyan, aki egy játék alatt elpuffogtat annyit (jó, mondjuk nem egy pisztollyal, de azzal sem tart sokkal többől). Szerintem ezért rablás még plusz 20%-ot rátenni a fegyver árára. Az a vicc, hogy külföldön ez már a garis ár. És erre nem indok a vám, mert az akkor kiszabott és megfizetett áfát simán visszaigényli a magyar kereskedő. Ez az ő kis privát árrése. (meg hozzáteszem, hogy egy Mo.i kereskedő alapból nem is annyiért szerzi be az árut, mint amennyiért Te meg tudnád rendelni netről, mivel ő nagyker. és nagytételben vásárol, szóval még itt is csurran-cseppen valami).

    Szóval szerintem megéri kicsit tovább kuporgatni a GBB-re, mert nagyon más azzal lőni, arról nem beszélve, hogy a legtöbbeknek leesik tőle az álla, mert nagyon jól néz ki működés közben (is). :D

    23k nagyon sok egy szánért! :Y Szerintem annak a dolognak átb*szás szaga van.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák