Új hozzászólás Aktív témák

  • Szekkancspet

    csendes tag

    Sziasztok! Vettem egy Sauer 90-t ( 20000ft ), és szeretnék egy kicsit alakítani rajta. Egyrészt mindenképp szeretnék rá valamit, amivel normálisan lehet célozni, mert ami alapból rajta van, az kicsit gyengébb fényben már használhatatlan. Egy nagyon-nagyon szűk lyukon kell átkukucskálni úgy, hogy a lyuk kerülete egybeessen a cső legvégén található kör alakú célzókával, aminek a középpontjába egy fémpálcika mutat. ( Remélem érthető, mert én tuti ne érteném :) ) Egyébként most nem működik rosszul, de este felé, meg gondolom majd télen, elég gáz. A legegyszerűbb a lézercélzó lenne, de azt 30-40 méter távolságban keresni az avarba elég húzós lehet, úgyhogy távcsőre gondoltam. 2-3000ft ért már kapni légpuskára ( 4*20 ), de kicsit zavar hogy fix nagyítású, és nem tudom hogy milyen távolságtartományba használható. Ez az egyik. A másik, hogy szeretnék belerakni egy erősebb rugót, de azt mondják, hogy akkor jelentőségét veszti a hop-up, tehát azt is cserélnem kéne. Ha valakinek van ötlete hogy hogy lehetne barkácsolni házilag, nagyon érdekelne. Továbbá érdekelne hogy egy erősebb rugó milyen hatással lenne a többi szerkezeti elemre, tehát nem cs**né e szét az egész puskát 3nap alatt?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák