Új hozzászólás Aktív témák

  • LHunti

    csendes tag

    Sziasztok.

    Még mindig a gearboxommal szívok, mert kevés idő jut rá mostanában ezért lassan haladok vele. Ugye az egész szétszedés azért kezdődött, mert vettem használtan egy AK 47 Bétát és az első játékon feltűnt, hogy mint ha kicsit nehezebben húzná fel a moci a rugót, gondoltam biztos az akkuja gáz már, de kiderült hogy nem, mert ugyan az az akku még vígan felhúzta haverom AK-ját, mikor az enyémnek már majd beszart. Tehát gondoltam valami szorul (rossz hézagolás, motormagasság, vagy akármi). Most ott tartok hogy minden darabokban új csapágyak a helyükön és itt a bibi, ahogy a helyükön vannak :F Teljesen belenyomom őket a helyükre és látom, hogy az egyik kicsit erre, a másik kicsit arra ferde, tehát ebből mindenféleképpen csak baj lesz. De azért próba szerencse, szépen kihézagoltam összeraktam, de utána már elég nehézkesen akart forogni :W Persze ez várható volt. Úgyhogy most teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit lehet ezzel kezdeni? Már gondolkodtam azon is, hogy veszek egy gearboxot, csak abból is melyik gyártótól lenne érdemes szerintetek?
    Egy kép a csapágyról, amin látszik hogy a baloldala kicsit lejjebb van a jobb oldalánál
    A képen látszik a pillanatragasztó is, de azóta már kiszedtem a helyéről a csapágyat, mert van itthon valami spéci ragasztó oldóm és szépen feloldja a ragasztót egy kis áztatás után

Új hozzászólás Aktív témák