Új hozzászólás Aktív témák

  • xtech2

    tag

    válasz macilaci78 #1033 üzenetére

    Jah én meg a másik fajta vagyok aki hajlandó a kinézet oltárán áldozni a teljesítmény javára :D
    Akkut én eddig legnagyobbat SANYO 1700mAh 9,6V láttam, asszem jelenleg is kapható az Eshock-on ~12eFt. Ez még épphogy befér, de úgy hogy a biztosítékot be kell játszani a hátlap és a gearbox közé. Hátránya hogy AA méretű cellákból áll, így a kezdőáram kicsi.

    Írtad hogy tuti nem te fogod tuningolni... Én viszont tuti hogy nem adnám senki kezébe még WD kezébe sem. Nálunk a csapat jelenleg 20+ főből áll ebből kb 15fegyvert vettünk a 44bázison, tuningot 8 fegyveren csináltak, mindet elb@szták (volt amit a WD csinált), volt amelyiket 2x is stb... Volt amit már lusták voltunk visszavinni (messze vagyunk) mert szarul rakták össze, akkor kezdtük el magunknak javítani... Az aug-omhoz eddig csak én nyúltam de így legalább tudom mi van benne... Viszont azóta már nem vásárolunk itthon, kizárólag uncompany vagy WGC.

    A távcsőben lencsét szerintem nem lehet cserélni, a teljes távcsőcsere meg kicsit macerás... De én elégedett vagyok a gyárival.

Új hozzászólás Aktív témák