Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emb3rke

    tag

    Sziasztok!

    Exportálni szeretném a videómat. De már kipróbáltam vagy százfajta kodeket, de egyiknél sem érem el a kívánt eredményt, mert mindig van vmi hiba: kockás a kép, elmosódott, vagy gigantikus lesz a fájl mérete, stb stb..
    És az miért van, hogy egy kis képben jeleníti meg a videómat? Szóval hiába teszem akár teljes képernyőbe akkor is egy kis kockában jelenik meg a videóm? :(
    Amúgy a K-lite kodek csomag van föltelepítve, de a Adobe Media Encoder-ben nem tudok pl. Xvid-et kiválasztani sehol sem. (viszont ha simán exporet -> movie-t választom ki akkor asszem már van ott ilyesmi, ha jól emléxem)
    Amúgy arról van szó, hogy csináltam egy nagy videóból egy kis 5 perces klipet.

    Ti melyiket kodeket használjátok?

    Más: a slow motion effektet hogy lehet úgy megoldani, hogy kevésbé legyen elmosódott, rázkódó, "szellemcsíkos" a mozgás?

  • Emb3rke

    tag

    válasz EkSYS #649 üzenetére

    Köszi a válaszod EkSYS.

    És az miért van és hogy lehet kiküszöbölni, hogy a teljesen normális videó az outputban egy kisebb négyzetbe teszi. Ha exportálom akkor is van egy nagyon széles sáv körülötte, ergo csak egy kis képben jeleníti meg a videót akkor is, ha teljes képernyőre teszem a videót. Ez eléggé idegesít, de nem nagyon tudtam rájönni miért van ez.

    Más:
    Az programban az output megjelenítést nem lehet vhogy lebutítani, hogy ne szaggasson? Sajnos nincs elég memória a gépben, valószínűleg amiatt vacakol. Így meg elég nehéz dolgozni, ha nem látom a kimenetelt.

Új hozzászólás Aktív témák