Új hozzászólás Aktív témák

  • Furky

    őstag

    Hi!

    Úgy gondoltam, hogy csinálok egy avi-t fényképekből, és egy mp3-ból, ilyen lapozgatós hülyeség. Premier Pro-t választottam, ebből is az 1.5öst, mert az újabbak nem indulnak el a gépemen, mert nincs a procimnak sse2-es utasításkészlete. Nos! Régen használtam már ezt a programot, és akkor sem ennyi fényképpel. Most kb 100 fénykép van, ez nem is gond, de azt szeretném elérni, hogy az összes fénykép "duration"-jét egyszerre tudjam állítani, ne pedig külön-külön. valamint nem találom, hogy hol tudnám aviba elmenteni, beállítottam az elején, hogy xvid-be mentse, meg megadtam a megfelelő beállításokat, egyszerűn csak a projectet tudom elmenteni, az avit nem. Van valami jobb ötletetek, hogy melyik programmal tudnék csinálni egy ilyent gyorsan? Fontos, hogy a képek közt random legyenek az effektek. Kipróbáltam az AcdSee Pro 2.0-áját is, abban is találtam ilyesmit, csak az mindig elszáll egy idő után, miközben épp menti a filet. Milyen programokkal lehetne még gyorsan ötletes, látványos effektekkel megspékelt kisfilmet csinálni? Előre is köszönöm a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák