Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz zsocaozd #482 üzenetére

    #482 - szvsz ez nem a program, hanem a plugin hiányossága. Én anno (kb 7 éve) 5.0-n kezdtem, és bizony beletelt kis időbe mire magamtól kitalálgattam az alapokat. Azóta szép fokozatosan haladgatok, még soha nem vettem elő a help fés training fileokat, nekem full logikus az egész (talán előtte a 3 év PS miatt) nem tudom, nekem az Uleadtől állt fel annó a nyakamon a szőr. :D

    #483 - sajnos tudtommal nem. Master (vagy FFT ananlízis) név alatt érdemes esetleg plugint keresni, vagy a hangvágó szovftereket ráküldeni, de szvsz amit írtál is - vagyis hogy csak kézzel tudsz igazán precízen dolgozni - annyira igaz, h nem érdemes. Pl. a Tankcsapda és a Tangó azonosra beállítva a potméteren egészen más benyomást kelt, ugyanígy egy férfi és egy női hang között is megvan a különbség - máshova állítod a poton, h ugyanazt az eredményt érd el. Most hirtelen körülnézve a Cakewalkhoz és a Sound Forge-hoz is találtam olyan plugint, ami magáról azt mondja, h masterel, csak ezekkel ugye az a gond, h premiertől függetlenek, tehát ha utóbb a videóra rávágsz, gáz van, illetve a végeredményben már gyakorlatilag nem tudsz finomítani. És sajnos, mégha talász is premierhez, attól tartok, az is csak annyit fog csinálni, h a két hangból csinál egyet, ahelyett h lerakná a töréspontokat oda, ahova ő gondolja. Ezt a munkát vágópadokkal tudod könnyíteni, de ha találsz szofveres megoldást, szólj, mert én is utálom a masterelést...

    #484 - ezt sajnos félreértetted kissé, ami azt hiszem abból ered, h nem haszáltál korábbi verziójú premiert. Régebben (ha jól emléxem), ha ráküldtél egy effektet, akkor le kellett renderelned ahhoz, h lásd, mit csinált. Most meg ugye mihelyt ráhúzod látod a változást. Ha beállsz Dual kép üzemmódba, akkor mindjárt összehasonlítási alapod is van. Szerintem ennyii, én legalábbis nem tudom, hol lenne előnézeti kép hozzájuk. PSben sincs...

    és kérlek, ne átkozd egyhuzamban a premiert... tudom, h elsőre kicsit nehéz átszokni másról, és ha az ember kifizet 130ezret (nekem annyiba került annó, + azóta 40e/upgrade) akkor szeretné, ha program mindenben olyan lenne ahogy ő csinálná meg, de attól még, h neked vannak vele gondjaid, ez még mindig A legprofibb vágóprogram PC-re. Ha ennyire nem tetszik, próbád ki a Vegas-t, én nem ismerem, de lehet, h azzal kevesebb gondod lenne.

    [Szerkesztve]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák