Új hozzászólás Aktív témák

  • zsocaozd

    tag

    Jujj, úgy látom, ti nem vagyok tisztában a legalapabb funkciókkal...sebaj. Hozzászoktam már, hogy akárhol segítséget kérek fórumokon, többnyire ők vannak fényévekkel elmaradva tőlem. :( :(

    A Smartsound (Quicktracks) egy Premiere-hez is használható plugin (eléggé alapvető), amivel automatikus méretű, stílusú aláfestő zenéket lehet a videókhoz használni. Ez egy szuperjó lehetőség, mivel a zene fel- és lecsengését a program automatice intézi, így frappáns zenei aláfestéseket lehet létrehozni mindenféle csűrés-csavarás, zenei szerkesztés nélkül. A Ulead-ben ez alapból benne van, a gyökér Premiere-ben (ami elvileg a profibb) meg úgy kell pluginként felrakni, ami még önmagában nem is lenne gond, csakhát úgy műxik, ahogy leírtam (xarul). Műxeni műxik, dehát így, ezzel a módszerrel, ahogy leírtam a használhatatlanság határát súrolja.

    Csak egy példa: egy oktató DVD projekten dolgozom, egy-két szekciót már megcsináltam teljesen készre, aláfestő zene, stb. Erre most utólag le lett forgatva egy-két jelenet, amit be kellene szúrnom, ami önmagában pitiáner lenne, ha nem kellene most az egész zenét kihajintanom (Ulead-ben húzok a méretén egyet és máris meg van oldva!) és tök újat betennem új mérettel, meg újrakeverve a hangot a narrációval....szóval dupla munka a Premiere bénázása miatt.

    rlazol mielőtt ''lehozzánemértőzöd'' a másikat, előbb belegondolhatnál, hogy lehet, te nem vagy otthon a témában. Thx! :R

    Esetleg lehetne azt kérnem, hogy olyan válaszoljon aki érti is, hogy egyáltalán miről van szó? Köszi! :R

    [Szerkesztve]

    ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

Új hozzászólás Aktív témák