Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• rlazol

addikt

válasz Hujikolp #236 üzenetére

:((( :((( :((( ne haragudj, de most elszállt az agyam! :((( :((( :(((

Beletelt kis időbe, amíg lehigadtam annyira, h relative kultúráltan válaszoljak. Úgy teszel, mintha te még sose kérdeztél volna a fórumon! Vagy valaha is pénzt kértek tőled egy tanácsért? Vagy Te megtetted? Ha igen, akkor rossz helyen jársz, nyiss szaktanácsadó céget! :(((
    Ha a fórumon akarsz pénzt keresni, vegyél példát gianni27-ről!

Ha a fórumon egy bajban lévő, tanácstalan ember tanácsot kér, akkor segítünk - ahogy nekünk is segítenek az adott kérdésben profik. Ha nem tudsz segíteni, adsz egy linket, hogy hol vagy ki tud. Esetleg uppolod. vagy belinkeled a kérdést a kérdéses topikba.

A srác újonc, nyilván fogalma sincs arról, h ilyen is van, esetleg motiválni akart, mert sürge. Ez oké. Én írtam neki emilt meg választ, h nem szélgyenlősködjön, hanem jöjjön ide, és kérdezzen, nem fogunk lassabban vagy gyorsabban válaszolni, mint amúgy.

Nekem többek között moonman, liksoft, X-COM, rdi, Grafiqs, Dexter, rover623 kb 5642-szer mentették meg az irhámat vagy segítettek vmi kérdésben. :R

És ráadásul a fórumtársak tudásából akartál sunyi módon nyerészkedni egy újonc kárára. Szerintem ásd el magad de nagyon mélyen! :((( :((( :((( :((( :(((

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Hozzászólok Aktív témák