Új hozzászólás Aktív témák

  • VINIKOR

    senior tag

    válasz rlazol #212 üzenetére

    @ rlazol:

    Scale - 75%-al tényleg helyreállt a képméret. Sőt ha a New Project indulásakor a Costum-ot választom [link] és Costum Setting-nél átírom a képméretet 1024x768-ra már eleve jó lesz.

    Szöveg animálásról hadd kérdezzek:
    1. Csináltam egy ilyen mozgó szöveget: [link] Egy távoli pontba eltűnik: [link] Hogyan oldható meg, hogy ne függőlegessen álljon a szöveg hanem be legyen döntve, mint a Star Wars nyitó felíratánál, ahogy kúszik a távolba.

    2. Vizszintesen haladó szöveget csináltam. Oldalról bejön [link] , középpen várakozik [link] és az ellenkező oldalon kimegy. A kulcskockák pöttyeit szemmérték alapján helyeztem el a Effect control-ban. Hogyan lehet megoldani, hogy a szövegsnitt végpontjaitól egyenlő távolságra legyenek: [link] Valami vonalzót vagy pontos időkijelzést elő lehet hozni?

    3. A szövegszerkesztő ablakban [link] Align és a Distribute ikonokkal mit lehet csinálni? A Center működik de ezek nem.
    A Titler Styles ablakban egyetlen szövegdoboz (vagy micsoda) árválkodik és csomó hely van mellette. Gyanúsan üres ott minden, biztos nem véletlen. Milyen feladatokat lehet ott végezni?

    Köszi a választ.

Új hozzászólás Aktív témák