Új hozzászólás Aktív témák

  • Lebowski

    tag

    válasz Berzso #2100 üzenetére

    Nem tudom segít-e, de leírom a tapasztalataimat: a Pr-t a fiam használja, én a "supportot" adom csak hozzá. Korábban Wint10 SSD i5 2500k@4,2GHz+16GB RAM + HD6970@2GB konfigon akadozott a preview (fullHD és 4k 1/4), jelenleg Win10 SSD i5 8600k@4,5GHz +16GB RAM + HD6970@2GB a felállás. Ugyanazon 4k videon ez a proci 1/2 preview-n is fut akadásmentesen, de a Full-oson akadozik. Pedig nem is terheli 100%-on a procit. Bekapcsolva a Mercury Playback Engine GPU Acceleration (OpenCL)-t, egyből simán lejátsza Full-on is. Igaz, ez azért csak teszt, semmi effekt nincs a videon. Ezeken a beállításokon érdemes végigmenni szerintem: [link] Nyilván lehetne több RAM, vagy pl. egy GTX980Ti, esetleg a vágandó anyagnak külön SSD, de nem igazán hiszem, hogy ezek után tényleg akadozásmentes lesz a rendszer. Lejátszás során még a rendelkezésre álló RAM sem fogy el, a proci-, HDD, terhelés bőven 2-40% alatt van (mint Nálad), RAM is csak 70-80%-ban kihasználva a Pr-hez rendelt 13 GB-ból, VGA támogatás nélkül döcög. Akkor mégis mihez van optimalizálva a Pr?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák