Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Wyll #8000 üzenetére

    Éppen hogy csak átfutottam, de ígéretesnek tűnik. Tényleg. Miért nem lehet 5-6 vagy n réteget kijelölve Ctrl+J-vel mindet megduplázni?

    A default 90 fok már okafogyottá vált, mert ha jól tudom a CS5-ben már egyszer beállítod, és van egy default gomb, amit ha megnyomsz, alapértelmezetté válnak a beállítások. Szvsz ezen nem fognak fejleszteni. Amúgy engem a 10 fok sem zavar.

    A továbbszerkeszthető rádiusz lekerekített sarkú négyzeteknél olyan zseniális kérés, hogy nem is tudom, miért nem nekem jutott eszembe. Majd megőrülök, amikor már a 10. négyzetet rajzolom, közben változtatgatom az értéket az eszköztáron, a "még nem jó-még nem jó-már nem jó" módszerével.

    Okával átfutom, a cikket, megnézem, van-e az alján ember, aki gyűjti a tippeket, vagy tippgyűjtő oldal, és oda én is megírom az eddigi kívánságaimat. Talán a korrekt fogalmazásban tanácsot fogok kérni valakitől, mert az én parasztangolom nem elég cizellált ehhez.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák