Aktív témák

  • ngytms

    csendes tag

    Sziasztok!

    Biztos ismeritek ezt a régi gamer laptopot. Nekem is van egy nagyon jó állapotú, de ismerősöm is vett
    egyet, az sima 7520.

    Az a gond az övével, hogy a billentyűzeten nem működik a numlock. A neten van egy leírás, amivel
    lejön egy progi is talán fixnumpad vagy mi a neve. Azt lefuttatva a Win7 hibát dob. Win7 alatt nekem
    megy a billentyűzet hiba nélkül. Hogy lehet megjavítani az ő billentyűzetét? Gondolom alaplap gond,
    mert azóta cseréltek benne billentyűzetet, hogy magyar bill. legyen.

    Ati Mobility Radeon HD 3650-nál nagyobb megy bele?
    Úgy rémlik, hogy 4-essel kezdődő is belemegy. A többivel az a gond, hogy fordított irányban állnak,
    illetve van egy jobb ami jó irányba áll, de 2cm-rel kilógna a gépből. Gondolom ki lehet reszelni.

    A másik az akku: ez 602G25Mi.... a többi általában 302G25Mi.... jó bele a 302G25Mi akkuja?
    14V-os kell bele és általában 11V-osat árulnak.

    TL66 (2x2.3 Ghz) a legnagyobb proci ami szabályosan belemegy. De van még TL68 is, nem tudjátok menne-e benne? Úgy tudom, hogy valami kis BIOS trükkel megy benne túlzott melegedés nélkül.

    Sajna 4Gb-nál több RAM nem megy bele, de az egyik miniPCIe slotba raktam egy kártyaolvasót, ami
    256Mb/s-es kártyát olvas és van benne egy UII kártya, amin van swap és oda swappel, ha kell.
    Illetve most épp SSHD-ra, és a kártyaolvasón csak ReadyBoost van és a benne lévő másik SSD-n is
    ReadyBoost van.

    Javítási ötletek a rossz laptophoz, illetve továbbfejlesztési ötletek az enyémhez?

    Tamás

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz ngytms #1 üzenetére

    Üdv!

    Kérdezd meg a Azonnali notebookos kérdések órája vagy a Acer notebook topic vagy Notebook hibák topicok valamelyikében.
    Legközelebb kérlek, ne nyiss feleslegesen új topicot, hanem használd a keresőt.

    Ezt zártam.

Aktív témák