Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    válasz fatal` #50667 üzenetére

    A Hitman III valami eszméletlen jó. Nem feltétlenül a fegyverkezelés, mert nem egy pavlov, vagy contractors. Ha már piffpuffra kerül a sor akkor buktad. Viszont Párizsban a divatbemutató olyan hangulatot teremtenek, hogy leesett állal néztem milyen jól megcsinálnák a manökenek mozgását, a zenét, a közönséget, úgy, hogy ha nem lenne is jó lenne a történet, de még erre is figyeltek. Az egész iszonyat szép, a legtöbb feladat sokféle képpen oldható meg. A halál a családban - ban nypmozóként kiderítheted ki ölte meg az öregurat. Semmi haszna, de poén és XP, a csajt 3 féle módon öltem meg, egyszer az áltemetésre készített sírba hantoltam el, egyszer csak simán egy szobában lelőttem, és akkor láttam, hogy ha agyoncsapatom árammal, az 4000xp. Hát megoldottam, de az is marha jópofa volt. Ha nem nyitottad ki a medencénél a vizet, mehcsináltad a fényképet és elsétált, mikor kinyitottad ott reklamált, hogy mi ez a tócsa, de arrogáns tyúk volt, úgyhogy csak leült a vasszékre, hogy mindegy csak essenek túl a fotózáson. Mindezek mellett ez a pálya 17%-os.
    Iszonyat összetett nagyon állat interakciók, minden percét élveztem, eddig 40 órát toltam bele, de van akinek több 100 van. Mégis minek kellett volna az év vr játékának lenni? Az alapban nem vr - os luke ross modjaival készült játékokon kívül semmi hasonló kaliberű vr játék nem jött idén. De szólj ha jött új jó vr - os játék. A vr ipart most a modderek tartják életben. Ez a Hitman III a legszebb és legösszetettebb az idén. Aki negatívott adott neki az mind a bonyolult dlc, meg hasonló nehézkesen megoldott vásárlások miatt adta.
    Ha valaki nem mélyed bele az lehet leszólja, de idén tényleg ez a legjobb.

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák