Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Kicsimix #603 üzenetére

    Nah most én is találgatok kicsit, de nekem így tűnik logikusnak: A Kamerák ugye 100%, hogy a Touch pozíciójának érzékeléséért felelősek. Na de azon a Touchon vannak gombok is. :) Meg analóg kar ahogy elnézem. Ugyanúgy ahogy egy vezetéknélküli xBox controllernek, ennek is egy vevőegység veszi majd gondolom a gombok benyomódásának jelét.

    A Touch használatához 2 kamera kell majd, igen. Nagy valószínűséggel ezért majd úgy fog kinézni a Touch bundle, hogy két touch + egy kamera, mivel ugyebár egyet kapunk a Rifthez.

    Hogy miért kell két kamera: erről Palmer beszélt abban a videóban amit linkeltem azt hittem megnézed. :P Azért kell, mert a Touch használata közben vannak helyzetek, amikor az egyik kezed nem látszik, ezért a kamera nem tudja venni a jelét. Pl amikor íjászkodsz. Az egyik kezedet előre tartod a másikat az arcod mögé, hogy célozz, ezért a fejed kitakarja a kezeidet. Ezért kell két oldalra két kamera.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák