Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrys_

    addikt

    OR CV1 nagyon jó :)
    A Rift Sensor beállítása elég nehézkes volt, mert először kb. mindent ki kellett húzni az USB3.0 csatlakozókból, addig a rendszer nem is látta. A headset viszont egyből jól működött. Fel kellett szabadítanom a HDMI csatlakozót a 3 monitoros rendszerben, az adott monitort át kell tennem a második DVI-D csatlakozóra a VGA-n.
    Amikor végre elindult az egész, jöttek az alapbeállítások után az első képek. Hát, a T-Rex és az alien nagyon ütősek lettek :D
    Az első kis mozgó kép egy mozaikszerű állatokból összerakott kis jelenet. Aztán jött az idegen, eléggé meglepett :)
    Eddig csak az EVE: Valkyrie-t próbáltam ki vele, nagyon nagy, hogy a gépben ülve érzi magát az ember. Teljesen körbe lehet nézni benne (nem mintha sok értelme lenne). Rögtön az indításnál megemelkedik a gép orra egy kicsit, rögtön éreztem, hogy ez nem normális. Egy kb. 20 perces repkedés után elég is volt egyelőre, a végén már nem is teljes sebességgel fordultam a géppel, már nem bírtam :) Szokni kell még ezt.
    Talán ma beállítom az Asetto Corsa-t is, ez a cél egyébként.

    Azért a felbontást is szokni kell, ráférne még pár pixel, de game közben egyáltalán nem volt zavaró a hiány.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák