Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    Nekem az index miatt ingyen volt. Találtam benne több hibát is. Pl. felirat nincs, hiába kapcsolom be. Bementem valahova, ahonnan nem lehett kijönni (direkt nem spoilerezem hogy hol) és nem lehett továbbjutni, azt a részt újra kellett kezdeni. Egyébként ahogy haladok előre iszonyat lőszerhiányos, az hogy 30 lőszert enged elrakni mikor jön 3-4 fejlényes manus, meg még 2-3 fejény, szóval az elég kevés. Megtaláltam a shotgunt 4 azaz NÉGY lőszerrel! Ez nem egy amerikai játék, ott bármelyik háztartásban több van a konyhafiókban mint itt! Egyébiránt lehet ezért nehéz, mert különben csak átrohannál rajta. Fizika kaki, boneworks sokkal jobb fizikával ment, a látvány szép, de csak imitálja az openworldöt mert sokszor csak a látvány van valahol de nem tudsz odamenni (csak azért nem festett háttérnak látszik mint a filmeken, mert azért 3d de csak ott van) . Csorog a nyálad, hogy arra a darura most felmászok, és hát nem, mert csak látványosság, nem tudsz kimenni az előre megadott pályáról, ráadásul elég lineáris. Az is buzis, hogy nics egy öved ahova a fegyvert rakhatod. Indexen a touch-on jön a cucc tök könnyen, de elég vegyesek az érzéseim, szép is, de mégsem, jó is de mégsem. 45 euróért ha megvettem volna két óra múlva refund lett volna és megvárnám az 50%-os leárazást. Ezt egy kicsit túltolták szerintem, a grafikusok kitettek magukért, de programozók nem tudtak felnőni a feladathoz. Szerintem ezért nem lesz belőle multi, mert mindenki ott ott tolongana a nem látszó de azért csak folyosó pályán. (Egyébként ez a legnagyobb csalódás a játékban) Ha rájöttél ,merre kell továbbmenni, az újrajátszásnál is csak arra mehetsz). Remélem nem volt benne spoiler, és ez magánvélemény, ettől még másnak nagyon bejöhet, de aki játszott a Seeking dawn-al annak ez túl szűk lesz. (nem hiába van abból coop multi)

    [ Szerkesztve ]

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák