Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz Dyingsoul #22002 üzenetére

    Akkor ezt nemnek veszem :DDD

    Nem értem mi fáj amúgy, főleg hogy mi köze van ennek a fejszett árához - amit egyébként teljesen ésszerűnek tartok hisz van benne egy S8-as technológia + fejszett + kontrollerek, ...
    Én arra kérdeztem rá nincs-e egy kapcsoló elrejtve valahol az Oculus store-ban amivel egyből kb 10%-ot megspórol az ember a játékok árából. Ha megveszem mindhárom Vader részt meg mellé még 1-2 játékot akkor azt az 1-2 ezer Ft-ot el tudnám költeni másra is. Amúgy PC-ről jövök és ott megszoktuk hogy pár dollárért teljes játékokat veszünk Steamre.

    Beat Saberrel kapcsolatban pedig egyszerűen nem érzem arányosnak a beletett fejlesztési időt és az érte kért összeget és nem szívesen támogatom ilyen esetben a fejlesztőket.
    Van benne egy fix háttér, 20 fajta objektum és egy viszonylag egyszerű kódsor.
    Egy hónapja megvettem akcióban a Fallout 4 VR-t kb 10 euróért és a Skyrim VR-t kb 12 euróért.
    A Skyrim-et kezdtem el és össze sem lehet hasonlítani a BS-t azzal a munkával amit abba beleraktak (történet, kódolás, szövegek, szinkronok, 3D objektumok, ...).
    Ezek után én a BS-t objektíven a 10 eurós kategóriába tudnám elképzelni (a 20-at még valóban megadtam volna érte).
    Főleg így hogy gyakorlatilag teljesen ingyen megcsinálták mellette a moonridert.
    Ja meg hogy nincs cross buy mert hogy sokat kellett csiszolni a játékon vicc kategória az egész, nagyon nem szimpatikus a banda.

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák