Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz norbert0002 #471 üzenetére

    sokak szerint az állandó szemüveg sem jó mert ugy mond hozzászokik a szem, megszokja hogy a szemüveg fokuszál helyettünk.

    Ebben van valami.

    Eddig akarhanyszor uj szemuveget csinaltattam, az ujjal mindig jobban lattam messzire, mint a regivel, pedig a -5-om mar nagyon reg nem valtozott.
    Jo szaz meterrol elolvastam a kocsik rendszamat az ujjal, regivel feleakkora tavolsagrol sem.
    Viszont elsore mindig furcsa a maskepp beallitott szemuveg, par napig faj az ember feje tole.

    Aztan ahogy hozzaszokik az ember, egy ido utan azzal sem lat olyan elesen, ellustul a szem.

    Mult heten brahibol a regi, zold szemuvegemben mentem melozni, hatha kollegaknak feltunik. (nem nyert, nem szoltak be erte, pedig a csapat fele meg tuti nem latott benne.)

    Erdekes modon itt is elojott a jelenseg, most a regen nem hasznalt szemuveggel lattam jobban, uj szemuvegnel szokasos fejfajas persze itt is megvolt fel napig. :(

    Persze par nap utan elegem lett a Zeiss lencse hulyesegeibol, igy megint szamuzve lett a fiok melyere.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák