Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz szebe #998 üzenetére

    így 4 nap Chopok-i ottlét után abszolút egyet kell értenem veled. legnagyobb lutri a parkolás, egyszerűen muszáj felérned nagyon korán, mert nem lesz helyed. első nap feljutottunk a legfelső parkolóba, második nap a legalsóba. harmadik nap ismét a legfelső, de nem volt már hely. aztán persze szerencsére megtaláltuk a magyar parkolóőr bácsit, aki 5 euróért mégis talált helyet nekünk :) 4. nap a hegy legalján, az első parkolóban meg kellett állni, és felszállni a shuttle buszra, mert már 8:30-kor nem engedtek fel senkit.

    - minél korábban kimenni: való igaz. egyszerűen nincs jó alapja a pályáknak, szétsíelik az emberek délutánra és rettenetesen buckás lesz.

    - pályák közül nekem a kék 10-es volt a kedvencem, azon remekül el tudtam gyakorolgatni a carving technikát, a pirosak nagyon buckásak voltak, egyébként meg csak a fekete 3-as pályát próbáltam egyszer, az meg alapból is kezeletlen pálya.

    összességében azért nem volt rossz élmény, mert imádom a síelést, ár-érték arányban jónak mondható, a bosszantó tömegek ellenére. a szállásunk igaz, hogy kb 20 perc autókázásra volt, de az még elviselhető, és potom pénzbe került.

    csütörtökön irány nassfeld, valószínűleg zongorázni lehet majd a különbséget :)

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák