Új hozzászólás Aktív témák

  • hmhm

    aktív tag

    válasz MoPeTeR #161 üzenetére

    Az tény, hogy szlovákiában a szezon mint ahogy máshol is februárban van...de pl a jasnán ha kizárjuk a helyi erőket akkor csekély pl a magyarmennyiség, ellentétben pl donovalyval, ugyan 65 km a + távolság kb, de a magyarok nagyrésze inkább leragad a 10km körül ''pályarendszernél'', mikor jó 20km-el többet kapnának egy pici energiabevitellel...no de nem erőszak a disznótor...lengyel és ukrán túristák vannak a legtöbben, de még mindig csekély..egyébként a legjobban a március elejét javasolnám, akár szlovákiába akár bárhova...érdemes nézegetni az akciós síutakat, pl most néztem 3 napos jasna közeli kikapcsolódás félpanzióval 7900Ft...a másik amit javasolnék, hogy létezik egy ún. EURO26 kártya, kb 2000ft-ba kerül a kiváltása, és szlovákiában a legtöbb sípályán igénybe tudod venni (donovaly ha jól tudom 20% kedvezmény, jasnánál diákáron kapsz jegyet, bérletet)...persze ugyanúgy az összes többi eu országban fasza kedvezmények vannak, ja..feltétel..26 év alattinak kell lenned :D

    Mindenhol vannak kivételek, szeretném megérni azt, hogy legalább ahol az idegenforgalomból él egy ország, ott rájöjjenek arra, hogy nem nekem kell nyalnom a seggüket amellett, hogy fizetek...

Új hozzászólás Aktív témák