Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDobos

    őstag

    válasz akos3 #1083 üzenetére

    Enis erre gondoltam, illetve tudtommal sok kölcsönzős bolt szezon vegen hozza el a nagyobb sikomplexumokbol a leceket, rende rakjak oket es tel elejen megy az arusitas :) úgyhogy erre is gondoltam, hogy majd akkor.

    Felek amugy egy kicsit az uj lectol, ugyerzem valogatos vagyok. Ez a Fischer lecem volt.. Nem tudom hogy hogyan, de estem vele egyet, es a bal lec kulso elenek a kantnija a bakancs alatt konkretan kiszakadt, mintha kalapaccsal vertem volna szet. (Kerdes hogy az esestol adta meg magat valahogy, vagy mar kozvetlen elotte tortent valami.) Ugyhogy muszaj ujat neznem. Tetszett ez a lec, probaltam mar par hasonló regebbi lecet, de azok nem valtak be, viszont ez a Fischer nagyon tetszett. Az utódjanak is valami hasonlót szeretnek. Tetszett, hogy nem volt annyira puha lec, es ha dinamikus kanyarokat akartam venni, siman ment. Ugyanakkor ha szerettem volna a nagyobb lejtőket széltől-szélig kihúzni, ott is tökéletes tars volt, eppugy mint a fekete palyakon. Talan lehetne minimalisan kemenyebb es nagyobb radiuszu lec. Na de ez meg a jovo zeneje :D persze minden tanácsot meghallgatok az utod kapcsan.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A55 5G

Új hozzászólás Aktív témák