Új hozzászólás Aktív témák

  • Cartmenn

    tag

    válasz sagesz93 #2686 üzenetére

    A bravo fóromon írtam :Próbálom összeszedni az előforduló hibákat amit a fórumon olvastam-tapasztaltam(itt mondjuk a legtöbb benzines) ha már előfordult legalább 2embernél és jól is emlékszem rá :) : A ködfényszóró foncsor belső-alsó része idővel bebarnul-----a motorháztető elejének a belső(alsó) peremének a rozsdásodása-----hűtővíz szivárgás-----az enyémmel együtt már volt 180e környékén vagy 3 turbócsere-----előfordul olajfogyasztás-----a motor elindulása után rövid ideig egyenetlen,dadogó alapjárat-----a környezetvédelmi tálca, a motor alatt ha van, könnyen leér-----a bőrkormányon,bőrváltókaron,bőrkézifék karon szétmállik a bőr----klímaterelő hiba,a terelőmotorok közdarab törése----kézifékkar burkolat törés----hátsó üléseknél zörgés-----hátsó ajtónyitó embléma beázás,kifakulás-------hátsó lámpák párásodása belül----- hátsó ablaktörlőkar rögzítésénél törés-----távirányítóval nem mindig nyit a központizár------váltó gondok??--- az "A" oszlopok környékén zizegő műanyag.Ha valamit nem jól írtam majd javítotok, meg ha van még amit nem írtam hozzá.Majd írni akarok népítéletet inkább ezeket összefoglalva ,a leendő tulajokat "segítve" Nekem most van benne(tjetsport) 262e ezresenként olyan1.5inkább 2deci olajat eszeget,190nél volt turbócsere(az olajcsere periódusok be voltak túlságosan tartva(én 10enként cserélem), főként autópályás volt,kopó alkatrészeken kívül a generátor volt cserélve,klima javítás itt is volt egyik alsó terelés volt rossz,most nálam a szélvédőre nem működik ha csak kézzel nem fordítom a fogaskereket :) a belselyén nem mondanád meg hogy annyi van benne, még a vez. ülés is elfogatható,kormány-váltókar volt már bőrözve,tempomatnak hálás vagyok,a xenonról se mondanék le már, mint az elején :) más javára(nincs riasztó), Blue&Me rendszer van nálam, a hifi szerintem elfogadhatóan szól.A fogyasztás az tág fogalom,ki hogy vezet,én általában 15-20kmre járok(14e kettő év alatt) annyival amennyivel lehet,néha nem :) de nálam mindig 6.5 alatt jött ki jó pár ezres átlagokból-légkondival is .

Új hozzászólás Aktív témák