Új hozzászólás Aktív témák

  • rATdrAgOn

    senior tag

    válasz anaqer #24 üzenetére


    Huha, mar ilyen hirem van? :)
    Vegulis, nem alaptalanul. :)


    Naszovalkeremszepen. :DDD
    Ennek a totyiknak igy ebben a formaban semmi ertelme nincsen. :)
    De hogy eloszlassak par tevhitet, azert csak leirom :)
    1. Macre is vannak gamek boseggel, csak itthon nehezebb oket ''megrendelni'' :)
    2. Arak tekinteteben pedig sajnalatos, hogy itthon a disztributor ennyire elszall az arakkal - ha kint nezzuk a dolgot (mondjuk a nagy pocsolya masik oldalan), akkor a brand gepeknel jelentosen olcsobb egy hasonlo, vagy jobb teljesitmenyu mac. :)
    3. Oprendszerek: hmmm... szoval, OSX versus WinXP csatabol nalam (szubjektiv velemeny!) mindenkeppen az OSX kerul ki gyoztesen. Ket ok miatt: - lassu gepen is nagyon szepen szalad (pl. nekem is G3-350-es iMac-em van, 10.3.5-el, amire nekem kell boven elegendo, es nem kell varnom annyit a gepre, mint a 2600+-os AMD-vel felszerelt 1 GB rammal megtamogatott windozpeeceemre :DDD), masik a GUI hatekonysaga es az elobb emlitett igen alacsony valaszido. :)
    4. HW kompatibilitas: na, ez hogy fel giga ram 130k hozza ez igy ebben a formaban baromsag - a beige G3-tol kezdve total szabvanyos memoriakat hasznal az Apple is, csak ugye a piacon levo moduloknak igen nagy a ''szorasa''. Tehat, ha _OLCSON_ akarsz memot boviteni a macedben, akkor hasznaljal markas memot, ami meg mindig kevesebbe kerul mint az, amire ramatricaztak az apple logot :DDD

    Igy roviden most csak ennyit tudok elmondani, keremkapcsoljakhiiiiiiiiiii :DDD


    Amugy a Macet sem szeretem annyira, de ez mar mas kerdes ;]

    A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

Új hozzászólás Aktív témák