Új hozzászólás Aktív témák

  • Phvhun

    őstag

    válasz Vladi #10048 üzenetére

    Univerzális kocka vagyok

    Több nyelven programozok ( Html, Css, Php, Pascal, Delphi, C++*, Basic*, Javascript*, )

    *Csak egy bizonyos feladat megoldására használtam, vagy már nem nagyon emlékszek rá.

    Windowst nagyon jól ismerem/kezelem, linuxot már sokszor próbáltam, volt vele nagyon sok problémám, de mindent meg tudtam oldani, hackintosh is volt már, de csak azért mert iphone-ra akartam programozni egyik ismerősömmel, de aztán abból nem lett semmi.

    Ismerek rengeteg programot mindenféle feladat megoldására, és alternatívát nagyon sokra.

    Majdnem mindegyik ismerősöm számitógéphez kötődö problémái miatt hozzám fordul segítségért.

    Értek még a quake3 engine-s játékokhoz elég jól, de persze ebből hasznom semmi nem lesz.

    Grafikai dolgokban is otthon vagyok: Photoshop, 3dsmax, Eyeon Fusion stb..
    3D studio max tanfolyamot végeztem.

    És még így a végére egy ömlesztett lista amikkel foglalkoztam és eszembe jut : Reverse engineering, Neural networks, Hack készitése Call of duty játékokhoz ( Csak tanulási célból ), Vírusirtók próbálgatása ( majdnem az összeset kipróbáltam már, de hogy minek.. ), Windows buherálása kivül belül, éés sorolhatnám még.. )

    Érdekel még a robotika, és minden ami ezzel kapcsolatos.

    És a legnagyobb problémám az, hogy itt kavarog a fejemben egy csomó dolog, de ha nem megyek el egyik irányba komolyabban akkor kb semmi értelme az egésznek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák