Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neko18

    senior tag

    válasz VegyesTamás #14227 üzenetére

    Ami a másik ami eszembe jutott ,hogy nem elég ha te jól vezetsz...Nagyon sok őrült van aki iszonyatosan keveset tud a vezetésről és a szabályokról és még is van jogsija...Elég csak megnézni egy FB kresz kérdés kommentjeit....Szó szerint megijedtem, hogy ilyen embereknek van jogosítványa....Amikor egy sima jobb-kéz szabálynál kanyarodási szabályt akarnak alkalmazni???? Megállt az eszem, de én ott rögtön elkoboztam volna a jogsikat...Nagyon durván rosszul vezet a magyarok többsége, nem megfelelően használja a kuplungot, gázt, féket...Nem telik el olyan nap mikor hallom hogy az egiyk leégeti a kuplungot, a másik ahogy közeledik az elötte lévő autóhoz annál erősebben lép a fékre, meg a gázzal is indítás után lepadlózzák a TD-t....Ráadásul még félnem kell az úton lévő apuci új bmwjével driftelni próbáló majmoktól is mert nem tud vezetni normálisan+buli után májerkodik a csajoknak részegen, bedrogozva :)

    Persze hogy drága élőben versenyezni, főleg a rallyautó mert szerintem ott van leginkább megterhelve az autó minden porcikája :) Azt megértem hogy egy g27 vagy akár egy egymilliós mod kormány is sokkal olcsóbb mint egy VFTS évi költsége, de azért valljuk be hogy az igazán nagy vigyort az élő adás adja nem az imitáció :) Sok versenyző is mondta már, hogy mennyit költött versenyzésre és hogy nem bánta meg és ha megint lenne esélye/pénze és újrakezdhetné akkor költene megint ugyanannyit :)

    kdxsv

Új hozzászólás Aktív témák