Új hozzászólás Aktív témák

  • betonfelhő

    tag

    olyat csinálok amit nem szoktam.
    (amerikai) képregényt olvasok és ambient-technot hallgatok.
    Elkezdtem a Blackest Night folyamot [link]. befejeztem a szeptemberi számokat, most jön október.
    A Zöld Lámpás (Green Lantern) van főszerepben és egy apokaliptikus, zombis világvége kezdődik. de szerintem nem csak ennyi lesz.
    Azzal indít a képregény folyam, hogy a Lantern corps ismert gyűrűi mellett felbukkan egy új, a fekete gyűrű. rögtön fel is támasztja fekete kezet. ugyanis ezt teszi a fekete gyűrű. halottakat támaszt fel... Halott szuperhősöket!! és mindegyik gonosz, megállíthatatlan zombi!!! superman, aquaman, az elhunyt lámpások... akik újabb hősöket ölnek meg (szószerint a szívüket tépik ki), és a MILLIÁRDNYI fekete gyűrűből olyankor egy megtalálja.
    Hamarosan sötét, gonosz, tápos szuperhős zombi hadsereg áll fel, akik gyilkolnak és az emberek érzelmei táplálják őket.

    8 hónapig tart a sorozat, december az ötödik. elég sötét. belépő barát. nem vagyok otthon a DC univerzumban és sok karaktert nem is ismerek, és nem is értem a sok utalás nagy részét. de megismertet a karakterekkel és nem kell hozzá a mély ismeret.
    Nekem tetszik, és majd meglehet, hogy meg is rendelem az összes bele tartozó képregényt.

Új hozzászólás Aktív témák