Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz VIPowER #5 üzenetére

    Ilyet én is ittam. Tényleg jó volt, én sem láttam jó ideje, most hogy így mondod.

    Egyébként azt tapasztalatam, hogy az olcsó jó borok nagyon eltűntek. A LaFiesta (vörösbor!) még 2014-15 körül eléggé jó volt. Akkor általában spanyol bor volt. Aztán ki lett cserélve olaszra ami még minidg elég jó volt, de egy árnyalattal kevésbé jó mint a spanyol. Majd előbb göröggel majd magyar borral kezdték el keverni. Amikor magyarborral kezdták el keverni, akkor lett egy kesernyés mellékíze is. (ez kb 1,5-2 év alatt ment le ez a minőségromlás).
    Aztán történt mégvalami aminek nagyon nem örültem : A parafa dugót egy fura műanyagdugóra cserélték. Ennek ismertetője az volt, hogy ha kinyitottad a bort, akkor többet nem tudtad visszazárni. Visszazárás nélkül, de sokszor azzal is, ihatatlan lett a bontott bor, szóval ha kinyitottam nem lehetett csak egy pohárral inni, be kellett vágni az egész veggel, ami nem mindig volt a legszerencsésebb. Eddigre egyébként teljesen magyar bor lett, sokszor fura kesernyés mellékízzel, vagy ami mégrosszabb : tényleg olyan volt mintha wcből merítették volna. Ekkor szoktam le (2019 környéke)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák