Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz Sanya #11 üzenetére

    Egy dologban biztosan egyetértünk: A faszbúk múködése átláthatatlan és ködös továbbá hosszú évek óta (nem alaptalan) botrányok sorozata erodálja a fszbúk "hitelességét".

    A trump-al kapcsolatos "vádak" ismertek és valójában két A4-es oldal is kevés lenne a felsorolásukra.
    Az, hogy a csávó Még nem lett elítélve, nincs börtönben nincs eltiltva egy életre a közfeladatoktól és közösségi élettől nem a vádak alaptalanságát jelzi, hanem azt a borzasztó káoszt amely egyáltalán engedte donald trumpot a felszínre jutni.
    Az USA társadalmi, politikai és gazdasági élete meglehetősen nagy és sötét káoszban vergődik már jó 10 éve és ez a káosz évtizedek óta érlelődik.

    A kérdésedre direkt válaszolva: Egyértelműen és sokszor hazudott politikusként.
    Egyértelműen és sokszor hazugságokkal vádolt meg másokat, ezzel hiteltelenítette és besározta őket. Dezinformációk hadával árasztotta el az accountján keresztül a fszbúkot (IS) .
    Ezek csak kiragadott részletek és bár nem olvastam végig a fszbúk (amelyről egyébként nagyon rossz véleményem van) teljes szabályzatát de, hogy ezek az egyébként jól dokumentált tevékenységek 100% , hogy szabályzatellenesek szerintem nincs miről beszélni.

    Az, hogy nem következetesek csak hab a torta tetején - de az, hogy egy META nem következetes hadd ne legyen már felmentés egy olyan toxikus, kártékony futóbolond elmebeteg számára mint donald trump.
    Tekintve, hogy az elbukott elnöksége végén is 70 millióan szavaztak rá, cseppet sem lebecsülendő a dolog jelentősége azt hiszem.

    Részemről itt befejeztem a vitát, a véleményem elmondtam - tekintve a téma toxikus mivoltát ennél jobban és tovább nem mennék bele.

    Részemről a tiltást nagyon késeinek de jogszerűnek gondolom, az esetleges visszaengedését pedig roppant károsnak és kártékonynak találom.
    Ennyit erről részemről.

    Marcel

Új hozzászólás Aktív témák