Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz E.Kaufmann #3 üzenetére

    A szívemre is tehetem, meg a fejemre is. Az adataim rossz szándékú felhasználása esetén teljesen mindegy ki használja. Úgymond a hozzászólásod szerint neked nem mindegy milyen golyóval lőnek fejbe, mert az amcsi az aztán sokkal kellemesebb. Ha nem használják, akkor fokozottan érvényes: teljesen mindegy.
    Én amondó vagyok, mindenki hozzáférését korlátozni kellene.

    A vérem piros. A sznoboké kék. Zöld a szörnyeké. avagy "Én annyira nagyon irigyellek téged, hogy beszélhetsz velem."

  • svgyula

    addikt

    válasz E.Kaufmann #7 üzenetére

    "Valahogy az amcsiknál ritkább a golyó" Hááát jó nagy baromságot írsz és akkor még finoman és nem vulgárisan fejeztem ki magam! A legtöbb fegyvert az USA gyártja a golyókat lehet, hogy külső beszállítótól szerzi be de ez ne tévesszen meg senkit! Arányosan az időben még mindig több lőszert használ el mint amit az orosz-ukrán fronton. Nézd meg hány országban van jelen, hány országban terrorizálja a lakosságot a "demokrácia" jelszava alatt!
    Azt már nem is tartom említésre méltónak, hogy mennyi fegyver van a lakosság kezében! De igen az előttem szólónak igaza van én senkinek nem akarom adni az adataimat! De inkább kelet fele mint az USA fele.
    Lehet túl fiatal vagy, érdemes lenne megnézni azt a sorozatot aminek az a címe "az FBI titkos aktái". Ott bemutatják amiket felszabadítottak a titkosítás alól és talán rájönnél arra amiről most fogalmad sincs!
    Valószínűleg már nem esne olyan jól a nyalogatás az USA hátsó felén! :N

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák