Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz lacafaca #94824 üzenetére

    Kockák és káposztafejű affektálva beszélők világában, ha helyesen akarjuk írni! :K Meg aztán ami a fejedben megszületik, az sokszor annyit is ér, mert vannak itt kockák nyilván, de jórészt nem azok a népek ám itt sem. Én például tuti nem, nem is tanultam soha számtech-et, nem is nagyon értek hozzá. Ismerek pár Linuxot, de ezeket kb nagyanyám is ugyanoly könnyen kezeli, mint a nyomoronc Wint.

    Nem akarlak felzaklatni, de reprezentatív felmérés kizárólag ebben a topikban? Jól van Laca, látom ma is topon vagy agyilag úgy látom. ;]

    Ja és a pszichédet nem terhelem/tesztelem tovább, csak arra voltam kíváncsi, mennyire csak szöveg, hogy Téged aztán nem lehet felzaklatni. Aham, jól van Laca! :Y :DDD Magadnak bizonygathatsz dolgokat, de az elég kápiagy szint lenne, fel is hagyhatsz vele már.

    Azt már meg sem kérdezem, miért gondoltad, hogy a szerinted kockák nem úgy állnak az oltakozáshoz, mint az átlag? OK, hogy értelmesebbek az átlagnál, de az igazi kockák agyredői befelé tekerednek, szóval..... :N Inkább csak unod magad Laca, menjél vessél inkább tarhonyát.

    No ez igazi 2/3 most.

    [ Szerkesztve ]

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki - Látóasszony topikot visszakaphatnám?

Új hozzászólás Aktív témák