Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Parci #48017 üzenetére

    A COVID TOPIK. persze, hogy az a téma

    Ezt még én is felfogtam, hogy a téma a covid, de néha a valóságtól oly mértékben elrugaszkodott magyarázatok övezik a tényleges adatokat, hogy az ember haja égnek áll. (anno is emiatt lettem Premium, mert sok hajzselét spóroltam)

    Szerinted az normális, hogy világháborús életkörülményekkel hasonlítják össze többen a mostani helyzetet, mondván, hogy ne nyekeregjetek, egy háborúban is rosszak az általános állapotok. Na az ilyen analógia már több, mint sok. Szerintem.

    Azt is értem, hogy nektek minden uncsi, ami nem a mainstream-mel halad itt. Szomorú, hogy egy nap elveszítünk 20 beteg embert, de ezt olyan szinten vázolják sokan, mintha tényleg mindjárt mindenki meghalna. Kutyát se érdekli, hogy máskor egy napon meghal akár több ember is olyan betegségekben vagy kialakult állapotok miatt, amikkel éveket élhetne még. Senkit nem érdekel, de tényleg senkit szinte, csak a covid, semmi más. Ha majd később a megnyekkent társadalom sokkal több polgára kerül tarthatatlan élethelyzetbe, az se sokat számít, mint ha csak addig lenne élet, amíg a covid-dal meg nem küzdünk. És utána?

    Szóval jó az, ha így lazán lepöckölöd az én véleményemet is, hogy kiskomám, ez a covid topik és kész, de a helyzet jóval bonyolultabb ennél, mert a covid előtt és után is éltünk meg élni fogunk. Sőt! A covid alatt is élünk. Jobb így neked, ha az ilyen véleményeket lepöckölöd? Szerinted semmi más veszély nem leselkedik az emberekre? Csak ennyire tragikusan lehet mindent leírni itt, mert covid topik? Semmi remény a túlélésre? Érdekes..... ;) Vagyis bocs, nem az. Uncsi és uncsi. Igazad van. :R

    Remélem hetente pár ilyen meglátást azért megtűrtök a fősodor mellett, között.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák