Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz _Atesz #106018 üzenetére

    Minket senki nem fizet ezért, és éppen olyasmit linkeltél az ÁNTSZ oldaláról amit én anélkül is leírtam. Ekkora marhaságot meg tényleg ne írj le legközelebb, hogy a mutáció az oltottakban megy végbe, mert ez már kissé nevetséges. Ez fordítva történik éppen, a be nem oltottakban megy végbe mutáció. Azt hiszem ma estére elég volt, kezd felmenni a pumpám. Jó éjt mindenkinek!

  • fatal`

    titán

    válasz _Atesz #106018 üzenetére

    "P1, és akkor jobb? Az tarolhat Chilében? Megérte leoltani a lakosságot. Mi a helyzet a többi említett országgal?"

    Chile a legszarabb oltóanyaggal olt, ennyit ér a Sinovac.

    A többi országot, ahol terjed meg nagyvonalúan kihagyod.

    "Nem tarol semmi Indiában, kamu az egész. Nem hiába kellett levenniük az indiai variáns nevet..."
    :DDD :DDD Persze és a Föld is lapos, a Balaton meg nem létezik. :U

    Nem nevezetek át semmit, a köznyelv hívja indiainak, ahogy az alphát britnek.

    "Mit nem tudnak? .. és miért is tarolhat jobban a delta? NEmrég kiveséztük, hogy mennyire is jó a Pfizer meg a Moderna. Akkor hol a hatásosságuk?"
    Nézz már meg egy izraeli grafikont a worldometersen. :W

    "Influenza gyűjtőnéven terjedtek a téli időszakban. Így pontosabb. Az ifluenzának titulált tünetegyüttes 20-25%-a volt koronavírus."
    Nem terjedtek ilyen gyűjtőnéven, csak a köznép hív mindent influenzának, tévesen.

    A négyféle, náthát okozó koronavírus mellett van még vagy 50 féle vírus, ami náthát okoz. A náthák 80 százalékát a rhino okozza, egyiknek sincs köze a fluhoz.

    "Nem, pont azt írják, hogy higanyt tartalmazott az oltás."
    Nem, nem ezt írják, el kéne olvasni.

    Esetleg téged fizetnek, hogy ennyi ostobaságot összehordj.

    Én kiszálltam, nem sakkozok galambbal.

Új hozzászólás Aktív témák