Új hozzászólás Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    Szövődményes FB csoportból:

    "Tavaly augusztusi covid fertőzés után, szintén sípoló, én is tévés adásszünet hangként tudtam a fül-orr-gégésznek leírni a hangot. Plusz fejfájás, szédülés, időnként erős tarkón csapásosan, látásromlás, halláscsökkenés, reggeli köhögés, krákogás és hol jobb, hol rosszabb ízületi fájdalmak, memória gondok és az íz és szagvesztés azóta is. Nagyon lelkiismeretes dokit fogtam ki. Rendesen kivizsgált, zavarta, hogy nem érti és nem tudja megfejteni a problémám, semmilyen szervi és gyulladásos problémát nem talált, ezért elküldött MR-re, ott ugyan találtak egy cisztát az agyhártyámon, de megállapították, hogy nem attól vannak a tüneteim. Voltam audiologian, szemészeten, tüdőgyógyászaton és végül neurológián. A neurológus megállapította, hogy károsodtak idegek az agyban, a fertőzés miatt, a problémáim a lupuszhoz hasonlította. Kaptam Scippat a szorongásra, Betagent és Nootropilt. Azt mondta, próbáljuk meg, van némi esély, bár nem sok arra, hogy helyre jöjjön. Sajnos nem. Egy kúrát szedtem be, a fejfájás és szédülés rendeződött, de a sípolás, halláscsökkenés és az időnkénti homályos látás maradt. A scippat szednem kell tovább, ami a doki szerint segít az elfogadásban, mert a sípolással a fejemben kell tovább élnem, valamint adott egy ginkgo alapú gyógyszert, Tebofortant."

    Ettől tartok én is, nagyon... :(

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Új hozzászólás Aktív témák