Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz LanyUs #90728 üzenetére

    Vakcinában egységes álláspontot ne kérj, se ezen a fórumon, se máshol. Lehetetlen.

    Sok fajta van, mindenki másra "esküszik", egyik ember ezt tartja jobbnak, a másik mást. Ebben csak a személyes meggyőződés és elképzelés ami irányt adhat, más nem.

    Amúgy meg itt vannak lassan újabb márkájú vakcinák. Eltelik még 6-8 hónap és majd 10, vagy még több vakcina márka lesz, na ott igazodj ki. :D

    Én amúgy megmondom őszintén úgy döntöttem kivárok. Nem tudni, hogy egyáltalán meddig védenek a vakcinák, minden gyorsan történt, semmiről nincs hosszabb távú tapasztalat. Majd most lesz, hogy egyre több embert beoltanak. Én a beoltassam-e magam dologra majd 1.5-2 év múlva szeretnék visszatérni. Addigra más bőven lesz infó, hogy mennyire lehet megfertőződni mondjuk a beoltás után 1 évvel, stb...

    Kicsit talán tisztul a kép idővel. Én erre várok. Persze minden változhat, mi nemrég átestünk rajta. Ha esetleg lenne valami szövődmény, akkor lehet megváltozna a véleményem és korábban oltatnék. Mindent nagyon bizonytalannak tartok és nagyon nehéz okosnak lenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák