Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz BalanceR #89563 üzenetére

    Nekem bőrpír nem volt. Az oltás helye sem fájt. Az volt a meglepő, hogy nem a szokványos oltási könyvet kellett vinni. Az oltás teljesen rendezetten zajlott. A Nagymamát, pedig a lakásunkban oltotta be a háziorvosunk.

    A két elhunyt ismerős egyike 50-es évei közepén járt, a másik meg 48 éves volt, és nem valami gyenge fizikumú egyikőjük sem. Az oltásra szinte azonnal jelentkeztem. Már nagyon vártam. Egyébként a Mamánál is csak enyhe mellékhatás volt a kínainál, és 24 órán belül el is múlt. Érdekességként, mivel két külön féle oltást kaptunk. Neki kisebb hidegrázása volt, de a feje Neki is fájt.

    Mikor várható a védettség kiépülése, elmegyek antigén tesztre, hogy lássam az immunrendszer valóban aktiválta e magát. Ezt sokan nem tudják, hogy érdemes elvégeztetni (fizetős a dolog).

    A kenyérsütőgép ötlete a COVID miatt vetődött fel ugyan, de nagyon jó! Nem kell a boltban megvenni, aztán a fel nem használtat kukába dobni, akkor csinálom amikor én akarom. Akár 13 órás késleltetéssel is. Nem megy semmi pocsékba, a BL-80-as liszt, a tejpor, a cukor, a só, a szárított élesztő hónapokig elállnak, és fel vannak halmozva. Meg persze rengeteg különféle húskonzerv is.

    A második klíma felszerelését is a védettség kialakulásának megvárása miatt csúsztattam meg.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák