Új hozzászólás Aktív témák

  • LÁZ

    addikt

    párom édesapja elment a múlt7en :( , 70+ fitt öreg, heti 5x úszott, 2hét rosszullét majd intenzív majd lélegeztető.....totál dráma..mindenki kivan...

    de, hogy mennyire flottul megy minden, és 'senkit sem hagyunk az út szélén', és miképp lehet az emberbe mégjobban belevágni az ideget, másnap hívták az anyukáját, hogy akkor oltanák az öreget :((( . Párom finoman jelezte nekik, hogy bsszák meg, ezzel eléggé elkéstek, a kérdésre, hogy az anyukáját /szintén 70+/ mikor óhajtják oltani....'hát ott még nem tartunk'...

    mindennek a tetejébe pénteken megkapták az öreg csillivilli oltási kártyáját, hogy akkor ő már védett... :(((

    persze az asszisztencia nem tehet róla, de a rendszer igen, és gyanús, hogy itt senkinek sem 'érdeke' /az orvosokon kívül/, hogy a védettségben haladjunk....

    ps. rajtunk is átment, párom kb 2hét után lett jobban, én 3 hét után, engem viselt meg jobban úgy, hogy versenyszerűen sportolok, ergo fitt vagyok. (fejfájás,gyengeség,minimál láz, köhögés).

    mérhetetlenül fel vagyok háborodva

    insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Új hozzászólás Aktív témák