Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Parci #86122 üzenetére

    A körülöttünk lévő világ jórészt azért tart ott ahol, mert a hatalmi elit szándékosan megtéveszti a plebszet.
    Imádkozzunk, és ahogy hinni kell a feljebbvalóban, úgy kell engedelmeskedni a félrevezetésen alapuló hatalomszerzési manipulációkkal irányítást szerzett elitnek.
    Globális felmelegedés? Kihalási esemény? Ugyan kiket érdekelnek, a lényeg a hatalom és tömeg irányítása, mesterséges ellenségkép generálása.
    Szerintem vesztésre állunk, ha egyáltalán már el nem vesztettük az önmagunkkal vívott csatát, mert a szikráját sem nagyon látom a változásnak.
    És akkor jön egy orvos, aki nem is látott nagyon senkit meghalni covidban, mert hát a vitamin mindent megold.
    Szerencsés ember, én meg már nem is számolom, hogy az ismertségi körömben hányan haltak meg.
    Fel sem méri a doki, hogy a hivatása okán hányan hisznek neki, benne és ezáltal veszélyezteti mások életét.

    Nem is tudom miért írtam le ezeket.
    Talán azért, mert az egyik barátom éppen küzd a vírussal, a felesége nagyon rosszul van és tőlem várnak tanácsot, segítséget, mert tudják, hogy én eléggé megszenvedtem a vírussal és hátha tudok vmit mondani, amivel könnyíthetek a mindennapjaikon.
    Nem tudok.
    Mert ez egy ilyen vírus.
    Csak reménykedem, hogy sikerül legyőzniük.
    45-50-es korosztály, az egész család beteg, 2 felnőtt, 2 gyermek.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák