Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz ubyegon2 #7899 üzenetére

    Szerintem nagyon negatívan nézed a dolgot. :) Te írtál egy problémát, én írtam rá egy szerintem okos dolgot, amivel megkímélheted anyukádat ebben a nehéz helyzetben attól, hogy kint legyen egy csomót az emberek között és kitegye magát a veszélynek. Nem írtad, hogy nem tudtad meggyőzni, nem írtad, hogy telefonált egy csomót és nem sikerült. Ezért szerintem beszélj vele, próbáld meggyőzni. Ha nem sikerül, legalább megpróbáltad. Ha elfogadja a segítségedet, akkor a következő adagot már időben el tudod neki kezdeni intézni és ő majd csak odamegy érte. Vagy te is odamehetsz, ha egy helyen laktok és beakasztod neki a kerítésre, odateszed neki, arrébb mész, ő meg kijön érte, megoldjátok. :) A receptek meg úgy is fent vannak a felhőben, amit te is kiválthatsz. ;)

    ---------------------------------------

    Az eddig leírtak alapján szerinted innen Pestről ezt meg tudnám oldani?

    Az mindegy te hol vagy ebből a szempontból, mivel telefonálásról volt szó. :) Tehát igen, meg tudod oldani neki.

    A következőt lebeszéled neki és ő majd csak bemegy érte
    Olvasd el, mit írsz. Ne mozduljon ki otthonról, de menjen be érte? :R Értem.

    Nem írtam olyat, hogy ne mozduljon ki. Az nem mindegy, hogy egyszer elmegyek valahova és megyek haza, vagy fél napot utazok, sorban állok 4-5 helyen. Utóbbi esetben kb százszor akkor veszélynek van kitéve a sok kontakt miatt.

    (#7907) ubyegon2 Ahogy gondolod. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák