Új hozzászólás Aktív témák

  • forumpista

    tag

    válasz Corleone33 #76931 üzenetére

    Vagy csak hagyni kéne a picsába a teljesen értelmet intézkedéseket.
    Tudom, meghalt 10e ember egy év alatt covidban itthon (túlnyomórészt 70 éven felüli), azt a k.rva, wow mindmeghalunk...

    Csak épp a helyzet az, hogy meghalt mellette másik 120 ezer ember, az valahogy senkit sem érdekel (pedig azok nem 70-80 évesek és ami pénzt elköltöttek a covid ellen illetve ami pénzbe kerülnek a korlátozások vszínüleg többször annyi embert lehetett volna megmenteni a nem covid halottak közül ebből!), az összhalálozás meg alig nőtt, ergó - átlagra nézve - az a 10k amúgy is meghalt volna, max mást írnak a halál okának.

    Valaki korábban azt írta hogy az a hülye, aki megy külföldre nyaralni és kockáztatja a 10 nap karantént.
    Szerintem meg az a hülye, aki tapsol ahhoz, hogy észak-koreai diktatúrát építsenek ki, gyakorlatilag 1 év alatt és puskadörrenés nélkül... Mondjuk úgy látszik igény az van rá, kíváncsi vagyok mikor jelenik meg az első kis hitler aki kihasználja a helyzetet... (végülis kijárási tilalom, éjszakai korlátozás, önkényes bezáratások már megvannak, innen már csak egy kis ugrás a következő lépcső...)

    Ekkora böszmeséget hogy egy egész kontinens önként és dalolva vonul be a diktatúra alá, talán még nem is volt a történelemben...

    ui: csak nekem furcsa hogy miközben többféle oltás is a rendelkezésre áll, mintha azon menne a b@szakodás, hogy hogyan tudnánk minél tovább fenntartani mindenféle értelmetlen korlátozást...

Új hozzászólás Aktív témák