Új hozzászólás Aktív témák

  • lacos001

    senior tag

    válasz Kékes525 #73760 üzenetére

    Remek, hogy irtál róla..

    Tudtommal senkinek a világon nem ""kötelező"" ez a szurika. még
    Igy, indokolni sem ""kötelező"", hogy miért nem kéri az egyén. még
    Egy egyszerű CSAK bőven elegendő a feltett kérdésre, hogy ugyan miért nem kéred Marika...
    Kinek ajánlott, az még mindig nem a ""kötelező"" ..

    "Ha egy EU-s dolgozó, orvos nem akarja felvenni és nem tartozik azok közé, amiről írtam kivételként, akkor a szakmájára is alkalmatlan."

    Rengeteg embert eléggé leszóltál most, akik lehet téged fognak a túlélésedben segiteni a szakmai alkalmatlanságukkal.
    Nehogy odatartsák eléd ezt a hszt és még rengeteget és egyszerűen elfordulnak..

    "Másrészt a munkahelynek kötelező a dolgozóinak egészségvédelme is. Ha a dolgozó a munkahelyén megbetegszik akkor ő felel érte."

    Azért ezt átgondolnám. Keresd vissza anyósom sztoriját. Én is teljesen biztos vagyok benne, hogy szegény aszony önmagát csapta ki hetekre a korona által. az más kérdés, hogy nagyon nem hatotta meg

    " A törvénybe benne van, hogy ilyen esetben kötelező a védőoltás alkalmazása. Ez nem a koronavírusra hozott törvény. Sokkal régebbi."
    Sosem volt neki semmi sem kötelező a több évtizede eőben eltöltött ideje alatt. Influenza ellen sem soha, most a korona miatt sem. Kifaggattuk, nem csak úgy irom. H1N1 miatt adatta be magának, mivel az akkor elhunyt férje oda lett besorolva. Részleteznem nem kell, ezt is leirtam korábban.

    Ha meg százszor szerkeszted a hszt, akkor elég neház rá rendesen válaszolni...

Új hozzászólás Aktív témák