Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Parci #70489 üzenetére

    értsd már meg (nem azért, mert az alapműveltség része, hanem mert itt a topikban is el lett többször magyarázva, tiéd a tudás)

    Értem. A nemkomoly covid topikban el lett magyarázva! És nekem fafejű marhabaromnak még ez sem elég. :N Csoportos elnézést kérek minden szakembertől....

    de amíg nincs publikált eredmény róla, amit lehet elemezni, belekötni, szétcincálni, nézegetni, addig nem lehet tudni.

    Ezt mondjuk még én is értem. Mégiscsak elmondom újra, hogy amiatt vauztam bele a délutáni threadbe, mert zavart, hogy náci tömeggyilkosnak lett beállítva mindenki, aki szkeptikus valamivel kapcsolatban, amivel kapcsolatban nincs elegendő infója. Mivel én az oroszt se utasítanám el, ha azzal indulna a verkli, így nem is érint a vád annyira, csak az igazságérzetem ágált kicsi! Ilyen döntést nem politikai alapon hozok meg, inkább bizalmi alapon és jelenleg egyik oltásban sem bízom jobban, mint a másikban, amit a kormány közöl a témában, az meg főleg nem szolgálja a bizalmat.

    a szakembereknek. akik azt mondják, hogy fasza. ugyanők azt mondják az orosz vakcináról, hogy nem tudni

    Nnnno igen.....de ez a téma mint orvoslátogatók, már érintve volt. Lehet akár anyagi érdek is amögött, mit tartanak jobbnak szakemberek. De tényleg nem állítok ilyesmit sem, mert ehhez hülye vagyok. Piszok nyugodtan lehetek hülye, mert tényleg fogalmam sincs, hány év múlva kerül rám a sor. Egy tuti van, amit biztosan tudunk, hogy a vírust nem orosz testvéreink küldték ránk! :D

Új hozzászólás Aktív témák