Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz #32839680 #69505 üzenetére

    Nekem pont idén volt egy koccanásos balesetem, ahol a rendőr engem hozottki hibásnak (pedig hátulról jöttek nekem, sávváltás után vagy 100 méterrel - kanyarodott az út is és a sérülésnyomokból kihozták, hogy én mentem a delikvens elé). Nem vittem perre, mert van CASCO-m és nem volt akkora a kár, hogy megérje az időmet elb..ni. Kiváncsi leszek mennyivel megy fel a kötelezőm.

    Egyébként évek óta nem váltottam, mert sosem érte volna meg. Idén is hiába léptem bónuszt (a fenti eset majd jövőre jelenik meg), drágább lett a biztosításom, nem is kevéssel. Szóval az egész rendszer alapjaiban sz*r. Persze régen sem volt jobb, amíg az üzemanyagban volt a biztosítás is, mert akkor mindenki ott csalt, ahol tudott.

    A legnagyobb baromság az egész rendszerben a rommá zúzott autó cserealkatrészeire számolt amortizáció. Összetörik mondjuk az ajtót, de nem tudsz újat venni, mert levonják a 20%-át, mondván, hogy növeli az új ajtó az autó értékét. Vicc.

    Aki szerint ma Magyarországon jól működik a KGFB, annak szinte biztos, hogy nincs autója.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák