Hozzászólok Aktív témák

• sutszi

addikt

válasz twofatcat #69207 üzenetére

Lehet időben lemaradtál valahol. Ember, tél van! Mindenki téli cuccban nyomul. Amíg sétálsz, sietsz...haladsz...addig nem fázol. De amint megállsz nagyon gyorsan fázni fogsz. Megnézném, hogy milyen véleményen lennél 30 perc után...
    Mond már el, hogy az álmodozásodon kívül melyik posta előtt van gázpalackos hősugárzó? Jelen időben gondolkodjunk picit. Mert én a realitást írtam le...amit láttam az elmúlt héten több postánál is...
    Az, hogy kiülsz egy teraszra miközben melegítik a hátsó fertályod az nem ugyanaz, mint dekkolni a posta előtt... De elég meredek, hogy ezt magyarázni kell.

#69212radi8tor : Mit jelent a lázadás? Csak az elmúlt 6 hónapban nem kevés emberrel váltottunk szót várakozás közben... És mindenki ki volt akadva, hogy haladna, de nem tud, mert mindenhol azzal tölti az idejét, hogy vár... Nyilván valóan senkinek sem tetszik..de mit lehet tenni? Beletörődésen kívül semmit...

"Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Hozzászólok Aktív témák